Spotkanie ze Świadkami o.Kentenicha

W poniedziałek wieczorem, 24 kwietnia 2017r,  w auli przy Sanktuarium Zawierzenia, mieliśmy niewątpliwą okazję spotkania z Państwem Michaelem i Margaret  Fenelon – oboje jako dzieci spotykali się z o. Kentenichem w Milwaukee. Ich świadectwo było niezwykle cennym darem ofiarowanym zebranej licznie rodzinie szensztackiej przez Bożą Opatrzność. Jesteśmy przekonani, że każdy uczestnik tego spotkania doświadczył wielkiego duchowego ubogacenia.

Oto, co mówią o sobie:

Nazywamy się Michael i Margaret Fenelon i mieszkamy w McHenry, w stanie Illinois, w małym miasteczku pomiędzy Chicago a Milwaukee. Dorastaliśmy w Ruchu Szensztackim od najmłodszych lat i mieliśmy to błogosławieństwo, że Ojciec Józef Kentenich, założyciel Ruchu Szensztackiego, był w naszych domach kilkukrotnie i poświęcił nasze sanktuaria domowe. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że nasi rodzice rozpoznali i dali się porwać przemieniającej mocy Szensztackiego Ruchu Rodzin.

Dorastaliśmy w Młodzieży Szensztackiej i pracowaliśmy z małżeństwami prowadzącymi grupy małżeństw i rekolekcje na tematy związane z małżeństwem i rodziną. Podróżowaliśmy do 15 krajów w Europie, Ameryce Południowej i Środkowej dokonując prezentacji naszego osobistego doświadczenia wzrastania jako dzieci z Ojcem Kentenichem w Milwaukee oraz rozwoju „sanktuarium domowego” i jego przemieniającej mocy w życiu małżeńskim i rodzinnym, jako żywego wyrazu domowego kościoła.

Jesteśmy członkami Szensztackiego Instytutu Rodzin, międzynarodowej wspólnoty małżeństw konsekrowanych, która stara się żyć w formie instytutu świeckiego, a obecnie jesteśmy przełożonymi Delegatury USA/Puerto Rico.

Zapraszam na fotorelację ze spotkania.