Skrzynka Intencji


Marta 

Ponownie proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

Listopad 14, 2018 - 10:31 PM

Danuta 

Serdecznie prosze o modlitwe w intencji Marii i jej rodziny.
Bog zaplac!

Listopad 6, 2018 - 6:19 PM

Kamil 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

Proszę Czcigodne Siostry o modlitwy w intenacjach, aby Pan Bóg zainterweniował w moje życie i uczynił je wreszcie lżejszym, lepszym i spokojniejszym. Nie można cały czas dostawać gorzkich cukierków. Mam 34 lata, jestem stosunkowo młodym człowiekiem, a w życiu przeszedłem ogrom ciężkich lat i sytuacji. Teraz mam przez pośrednią przyczynę innej osoby aż 200 tys. zł.długów, grozi mi bezdomność, samotność i życie w beznadziei. Proście proszę waszego Oblubieńca, aby zainterweniowal w moje gorzkie życie! AMEN

Szczęść Boże,

Kamil

Listopad 3, 2018 - 6:45 PM

Sabina 

Proszę o cud uzdrowienia z choroby małej Rozalki,o pomoc w problemach materialnych Stanisława,o nawrócenie dla Joanny,Adama i Pawła,za chorych na nerwicę Dawida i Michała,o straż Aniołów w rodzinie Sabiny,za Franusia w dniu jego urodzin,o światło DuchaŚiwiętego dla Bernadetty i Anieli.

Październik 29, 2018 - 12:22 AM

Kasia 

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji życiowej

Październik 18, 2018 - 1:29 AM

Marta 

Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

Październik 16, 2018 - 12:59 PM

Ania 

Maryjo, proszę o zdrowie dla męża i o pracę dla niego
Proszę spraw abyśmy mogli zawrzeć sakramentalny związek małżeński.

Październik 15, 2018 - 1:21 PM

Kasia 

Maryjo stoją przede mną trudne zadania.Ja już sama sobie z nimi nie radzę…proszę Ciebie o wsparcie,siłę do pokonania przeciwności losu i o zdrowie dla mojego taty.

Październik 4, 2018 - 11:42 PM

Dorota 

Maryjo, proszę o uzdrowienie rodziców Jana i Danuty z choroby nowotworowej. Proszę o poprawę warunków pracy dla Małgosi i Pawła.

Wrzesień 21, 2018 - 12:33 PM

Ala 

O znalezienie dobrego odpowiedzialnego kawalera katolika o laske zalozenia Ali szczesliwej rodziny z dobrym wartosciowym katolikiem oraz o zdtowie,zgode i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom

Wrzesień 19, 2018 - 4:48 PM

Jan 

Przez ręce Najświętszej Maryi Panny proszę Pana Jezusa o odpuszczenie grzechów, zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla całej rodziny oraz firmy w której pracujemy.

Wrzesień 18, 2018 - 11:44 PM

Katarzyna 

Proszę o przemianę serc, uwolnienie od zła, przekleństwa, pracoholizmu; uzdrowienie z licznych bardzo poważnych chorób oraz pragnienie przemiany zycia, wytrwałość w dobrym i doświadczenie Bożej Miłości bezwarunkowej przez Maryjne i jej bliskich. Dziękuję.

Wrzesień 15, 2018 - 9:00 AM

Agnieszka 

Maryjo wypros mi wszystko,co potrzebne,bym zaczęła robić postępy w nauce jazdy autem;blogoslaw moim instruktorom;Amen

Wrzesień 13, 2018 - 8:44 AM

Justyna 

Proszę o modlitwę za naszą córkę Hannę z Bydgoszczy. Miała bardzo ciężki kilkudniowy poród zakończony cesarką.Bardzo osłabiona, obolała, zmęczona, niewyspana. Utraciła litr krwi. Nie radzi sobie z karmieniem dziecka. Wpada w depresje i myśli złe o sobie, że zawiodła innych.

Proszę o modlitwę. Aby dała radę, aby była zdrowa, aby zaczęła karmic. Jest daleko, bez pomocy rodziny. Dziecko nieślubne- w obciążeniu grzechem.

Wrzesień 9, 2018 - 11:35 PM

Jacek 

Proszę z całego serca o modlitwę w intencji:
-rozwiązania z pomocą łaski Bożej problemów rodzinnych, zdrowotnych i finansowych
– o przemianę życia, znalezienie pracy i  dokończenie studiów
-o wzrost wiary, wytrwałość, pokój serca i duszy oraz wszelkie potrzebne łaski Boże dla całej rodziny
-o Bożą pomoc i Błogosławieństwo w szkole i w nauce dla Oli i Natalii

Wrzesień 8, 2018 - 12:08 AM

Katarzyna 

Proszę o przemianę serc,umysłu,życia; uwolnienie od wszelkiego zła,okultyzmu, gniewu, wrogosci; oczyszczenie, uleczenie serc,relacji, uzdrowienie oraz odnalezienie Boga i wierność Jemu i przykazaniom aż do końca dla Martyny i jej bliskich.Dziękuję.

Wrzesień 6, 2018 - 10:50 AM

Rafał 

O prawdziwie męskie serce i ostateczne, pełne porzucenie onanizmu.

Wrzesień 2, 2018 - 8:06 PM

Justyna 

Proszę o modlitwę w intencji Macieja, który przebywa w areszcie. Aby sąd przychylnie rozpatrzył jego sprawę i wniosek. Bóg zapłać. Zdrowaś Maryjo…

Sierpień 22, 2018 - 5:26 PM

Ewa 

O wypełnienie woli Bożej

Sierpień 21, 2018 - 9:16 PM

Karolina 

Proszę o pojednanie z Krzysztofem

Sierpień 17, 2018 - 10:55 AM