Skrzynka Intencji


Ania 

Prosze o laske uzdrowienia dla mojego Taty Franciszka z choroby nowotworowej, aby nie bylo przerzutow, a komorki nowotworowe zniknely, aby przyjal dobrze kolejne chemioterapie. Prosze o
uzdrowienie jego serca, umyslu, duszy i odciecie doplywu zla. Dziekuje

Listopad 20, 2019 - 4:30 AM

Alicja 

O założenie Ali szczęśliwej katolickiej rodziny z dobrym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali Joli Krzyśka KS Kazika

Listopad 19, 2019 - 1:37 PM

Gosia 

Prosze o powrot do sakramentow w rodzinie, przebaczenie w moim sercu.

Listopad 18, 2019 - 10:14 PM

Kasia 

Proszę o modlitwę w intencji bliskiej mi osoby która jest alkoholikiem i nie pozwala sobie pomóc o łaskę trzeźwości. Oraz o dar siły dla nas byśmy wytrzymali to psychicznie.
Bóg zapłać.

Listopad 17, 2019 - 6:05 PM

Grazyna 

Proszę Cię Boże o zdrowie duszy i ciała, spokojną i godnie płatną stałą pracę z dobrymi i szczerymi ludźmi, spokój dnia codziennego, załatwienie wszystkich spraw urzędowych a przede wszystkim tych najważniejszych mieszkaniowych, miłości każdego dnia, szczerych przyjaciół wokół nas, o ochronę i obronę od ataków złego , wszelkich uroków, zaklęć , przekleństw -o uwolnienie od wszelkiego rodzaju zniewoleń oraz grzechów pokoleniowych i ich skutków, o uwolnienie od demonów, alkoholizmu, chorób nieuleczalnych samobójstwa, rozpaczy, apatii, poddania się i załamania. O siłę do przetrwania trudnej sytuacji i znalezienie oparcia i pomocy w ramionach kochającego Ojca wraz z Synem Bożym i Duchem Świętym O błogosławieństwo dla Rodziny – dla Macieja (żeby znalazł prawdziwych szczerych przyjaciół na studiach , wspaniałą dziewczynę, Damiana(wszelkie Łaski Boże we wszystkim), Grażyny, Hanny, Andrzeja realizację planów we wszystkim o ile są zgodne z Wolą Bożą przez wstawiennictwo Matki Bożej, św. Michała Archanioła, św. o. Pio

Listopad 15, 2019 - 1:38 PM

Elżbieta 

Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę dla Kasi , aby Twój Syn w swoim Miłosierdziu pochylił się nad nią i uwolnił ją od wszelkiego lęku by przestała się tak bardzo bać gdy domownicy opuszczają mieszkanie , aby mogli swobodnie wychodzić z domu bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą i kontynuować swoją pracę .Szczególnie proszę, aby 18 listopada mój starszy brat mógł iść do pracy na nocną zmianę bez lęku Kasi , by Kasia przyjęła to spokojnie, by już teraz przestała się tak bardzo bać .

Listopad 14, 2019 - 1:40 AM

Natalia 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mariusza.
Bóg zapłać

Listopad 12, 2019 - 5:21 PM

Agnieszka 

Proszę o opatrzność Bożą nad naszym małżeństwem, odnowienie naszej miłości i naszego małżeństwa oraz zeby mąż odpóścił swój upór i wrócił do domu, do nas. Proszę o modlitwę żeby nie doszło do rozprawy rozwodowej która ma być 19.12 2019r.Niech Matka Boska przyprowadzi go do domu. Niech mój mąż znowu odda swoje serce naszej rodzinie. Dziękuję za modlitwę.

Listopad 12, 2019 - 1:26 PM

Natalia 

Kochana Mamo dziękuję Ci za dotychczasowe łaski, za Twoją opiekę i za wszystko czym sprawiłam Ci przykrość.
Kochana Mamo proszę Cię o szczególną opiekę nad Tomkiem. Mamo proszę o uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciała dla Tomka. Bardzo proszę Mamo poproś Naszego Pana Jezusa aby odnowił miłość Tomka do mnie, marzę o założeniu z nim rodziny. Mamo już dziś dziękuję i pragnę ofiarować te przyszłe małżeństw i rodzinę Tobie i Panu Jezusowi

Listopad 11, 2019 - 8:59 PM

Krzysiek Fita 

Proszę o cud Laski realizacji miłości obopolnej kobiety mojego życia Amen

Listopad 10, 2019 - 11:34 AM

Adam 

Szczęść Boże
Proszę o modlitwę o wstawiennictwo Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej u Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
Bóg zapłać za każdą modlitwę.

Listopad 10, 2019 - 8:13 AM

Elżbieta 

Matko Boża , w Twoje ręce oddaję Kasię, prowadź ją do Pana Jezusa. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu zamknął Kasię w swoim Sercu, by tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, szczególnie teraz, gdy jest taka bezbronna. Poproś, by Twój Syn pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił je od wszelkiego zła i skutków jego działania; od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by uleczył wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił ducha, serce i ciało Kasi. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, Ciepłem swojej Miłości i swoją Obecnością, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana , by uwierzyła, że jest kochana,by przestała się bać życia i ludzi, by mogła mieć swoich znajomych, by mogła isć do szkoły lub do pracy i stała się samodzielna i odważna, by patrzyła na wszystko tak, jak patrzy Bóg. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by mogła zawsze liczyć na troskę , współczucie i zrozumienie, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by Kasia sama powiedziała, aby te panie już nie przychodziły; by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą, by bracia mogli spokojnie chodzić do pracy, a Kasia by mogła bez lęku iść albo pojechać gdziekolwiek, bez względu na odległość. Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty i Eucharystii dla Kasi, o umiejętność wybaczania i zrozumienia cudzej biedy duchowej, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, któryby ją poprowadził w jej szczególnej sytuacji życiowej.

Listopad 8, 2019 - 7:22 PM

edyta 

błagam o uratowanie mojego małżeństwa z Maciejem

Listopad 8, 2019 - 10:37 AM

Marcin 

Proszę o uwolnienie z długów i możliwość spłaty swoich zobowiązań

Listopad 7, 2019 - 7:54 PM

Bozena 

Proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża Damiana

Listopad 6, 2019 - 5:35 PM

Helena 

Matko Moja prosze Cie o zdrowie I sily., Blogoslaw MI kazdego dnia

Listopad 5, 2019 - 11:13 AM

Helena 

Matko Moja prosze Cie o szczesliwe zycie dla corki

Listopad 5, 2019 - 11:12 AM

Helena 

Matko Moja prosze Cie o szczesliwe zycie dla corki I zdrowie

Listopad 5, 2019 - 11:12 AM

Agnieszka 

Bardzo proszę o modlitwę za naszą rodzinę aby nie doszło do rozprawy rozwodowej Żeby mój mąż wrócił do mnie i dzieci do naszego domu. Żeby znowu rodzina była dla niego najważniejsza.. Bóg zapłać.

Listopad 4, 2019 - 10:46 PM

Celina 

Proszę o modlitwę o szczęśliwą operacje i powrót do zdrowia dla Ali. Proszę o powrót do zdrowia dla mnie. Dla Eryka o zdrowie, pomoc i opiekę w zyciu osobistym, finansowym i zawodowym.

Listopad 4, 2019 - 5:43 PM