Skrzynka Intencji


Elżbieta 

Maryjo, błagam Cię, aby Kasia wyzdrowiała. Proszę Cię też, opiekuj się moimi braćmi i tatą. Wyproś nam Boże Błogosławieństwo , okryj nas Płaszczem swojej Opieki, by żadne zło nie miało do nas dostępu, by w naszym domu panowała Miłość i Pokój, wzajemna życzliwość.

Wrzesień 21, 2019 - 5:07 AM

Elżbieta 

Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił ją od wszelkiego zła i skutków jego działania; by uwolnił ją od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by uleczył jej wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił jej ducha, serce i ciało. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę dla Kasi, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana i kochana,by przestała się bać życia i ludzi,by patrzyła na wszystko tak,jak patrzy Bóg. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty dla Kasi, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, który poprowadzi Kasię w jej szczególnej sytuacji życiowej.

Wrzesień 21, 2019 - 5:04 AM

Krzysiek Fita 

Proszę o cud Żony ogień Ducha Świętego światło moc odwagi Modrosc spryt Przez Króla Miłości Jezusa Boga Amen

Wrzesień 21, 2019 - 2:08 AM

Dorka 

Błagam o modlitwę za Magdę o dobrego partnera życiowego bo jest bardzo bardzo samotna i nie chce już żyć błagam o ratunek

Wrzesień 21, 2019 - 12:13 AM

Ewa 

Proszę o łaskę nawrócenia dla Andrzeja i poprawę relacji w rodzinie.

Wrzesień 20, 2019 - 6:08 PM

Żona 

Kochana Mamo proszę Cię o modlitwę za moją rodzinę borykają się z problemami które noszę w sercu dziękuję

Wrzesień 20, 2019 - 4:36 PM

Ewa 

Błagam o cud nowej pracy dla Szymona zgodnie z wolą Bożą

Wrzesień 20, 2019 - 1:16 PM

Ewa 

proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty i Piotra o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka

Wrzesień 19, 2019 - 2:37 PM

Barbara 

Proszę o potrzebne łaski dla Michała

Wrzesień 18, 2019 - 9:51 PM

Ann 

W intencji Panu Bogu wiadomej.Bog zaplac

Wrzesień 18, 2019 - 8:40 PM

Bożena 

O zdrowie i szcześliwy przebieg operacji dla mamy Urszuli- właśnie jedzie do szpitala

Wrzesień 18, 2019 - 7:29 AM

Danuta 

Prosze o modlitwę o uzdrowienie mnie z chłoniaka i innych chorób,o zdrowie potrzebne łaski dla syna ,Kasi i jej dzieci ,dla męża i całej rodziny

Wrzesień 14, 2019 - 8:07 PM

Elżbieta 

Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę Nieba dla mojej mamusi Cecylii i mojego męża Jacka, dla moich babć Stanisławy i Stefanii, dla moich dziadków Stanisława i Zygmunta i dla mojej matki chrzestnej Ireny , i dla moich teściów Krystyny i Kazimierza,dla mojej cioci Ireny, wujka Stefana i Alojzego.

Wrzesień 13, 2019 - 9:42 PM

Elżbieta 

Matko Boża,proszę Cię,poproś Twojego Syna,aby w swoim Miłosierdziu zamknął Kasię w swoim Sercu,by tam, w tym szczególnym dla niej czasie,gdy jest taka bezbronna,była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła,by żadne zło nie miało do niej dostępu.Tak bardzo Cię proszę za Kasią,wyproś jej też uwolnienie wewnętrzne i Pokój serca.A najważniejsze,by spotkała Twojego Syna,Żywego i Prawdziwego,aby to spotkanie odmieniło życie Kasi i nadało mu sens,aby rozradowało się jej serce.

Wrzesień 13, 2019 - 9:38 PM

Elżbieta 

Maryjo, błagam Cię, aby Kasia wyzdrowiała. Proszę Cię też, opiekuj się moimi braćmi i tatą. Wyproś nam Boże Błogosławieństwo.

Wrzesień 13, 2019 - 9:31 PM

Jadwiga 

Matko Najświętsza zawierzam Ci mój osobisty problem i bardzo proszę o odwagę dla Henryka, żeby potrafił się ze mną spotkać i szczerze porozmawiać na temat przyszłości naszego związku. Sprawa ta bardzo mi leży na sercu, powoduje ogromny niepokój i nieustający stres i chciałabym ją jak najszybciej rozstrzygnąć.

Wrzesień 13, 2019 - 7:55 PM

Jadwiga 

bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie.

Wrzesień 12, 2019 - 10:02 AM

Siostra 

Prosba o modlitwe w intencji rodziny. Matka i zona, uwiklana w swiadkow Jehowy, postanawia „ulozyc sobie zycie z innym mezczyzna”. Rani meza i dzieci. Serdeczna prosba modlitewna o wzbudzenie Wiary, Nadziei i Milosci w tej kobiecie, o uzdrowienie relacji w rodzinie i wypelnienie Woli Bozej. Amen. BOG ZAPLAC za kazda modlitwe!!!

Wrzesień 10, 2019 - 8:39 PM

Walentyna Arent 

Blagam o modlitwę o uzdrowienie Martyny z choroby intymnej i całej mojej rodziny. Serdeczne Bóg zapłać .

Wrzesień 9, 2019 - 9:26 PM

Ola Mięso 

Matko Najukochańsza rozwiązująca supły spraw trudnych i zawikłanych, proszę o rozwiązanie mojego problemu w pracy,
Ufam że nie opuścisz mnie w moim zmartwieniu

Wrzesień 9, 2019 - 8:25 PM