Skrzynka Intencji

994 komentarze so far.

 1. Prośba o wstawiennictwo w modlitwie pisze:

  Panie Boże mój i Ojcze!
  Proszę, aby Jacek poszedł do szpitala i zaczął leczyć się…
  Aby nie doszło do żadnej tragedii i dlatego konieczna jest hospitalizacja i ZOL!
  Wysłuchaj mnie Boże, bo muszę pracować do końca…
  Oby Jacek znalazł się najszybciej w szpitalu i nie wyrządził nikomu krzywdy!
  Może nie jestem godna prosić, ale nie mam już siły i nie wiem, gdzie kierować swoje prośby…
  Proszę o zdrowie dla Wszystkich !

  Amen
  Bóg zapłać !

 2. Zbyszek pisze:

  Intencja dziękczynno-wynagradzająca za przyczyną Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i zwycięskiej Królowej z Szensztatu z prośbę o obronę od zła i łaski dla Jarosława, Katarzyny – w rocznicę urodzin, Jadwigi, Zbyszka, Krzysztofa, Wojtka, Marka, Mariana, Anny, za bliskich, dobroczyńców, Joannę i Magdalenę, wujka Zbyszka, braci kapłanów, chorych i cierpiących, Halinę i Małgorzatę o uwolnienie od zła, za Ojczyznę, o oddalenie epidemii wirusa a także o dar nieba dla śp. Bolesława, Marii, Wacława, Tekli, Heleny, Kazimierza, Kazimiery, Anny, Jadwigi, Marianny, Jana, Czesława, Haliny, Zenona, Loni, Jolanty, Andrzeja, Wiktora, Leokadii, Adolfa i Ewy, Józefa i Elżbiety, cioci z domu Pukar, Mariana, Henryka, Ireneusza, Artura, ks. Piotra, o. Macieja, ks. kard. Henryka, ++ osób konsekrowanych, ++ z rodzin, ofiar Katynia i Smoleńska, dusz czyśćcowych.

 3. Jan pisze:

  Matko Najświętsza wypraszaj u Pana Jezusa zdrowie, opiekę od zła, dary Ducha Świętego i błogosławieństwo dla Ireny, Ewy, Anny oraz rodzin: Jana, Kazimierza, Piotra, Sandry, Aleksandra i Joanny.

 4. Aleksandra pisze:

  Matko prosze o zdrowie dla mnie, by moje bole jelitowe,urologiczno- ginekologiczne ustaly.Prosze o wiare,nadzieje,radosc z zycia ,spokoj wewnetrzny.Matko prosze o potrzebne dary i łaski dla naszego małżeństwa bym juz nigdy nie cierpiala przez meza,bym potrafiła zapomnieć i wybaczyć zle postępowanie ,które doprowadziło do depresji i nerwicy.

 5. Maria pisze:

  Proszę gorąco o modlitwę wstawienniczą za Marię, o uzdrowienie z choroby i uwolnienie od udręczeń. Bóg zapłać za modlitwę!

 6. Grażyna pisze:

  Matuś Kochana, święty Józefie, Panie Boże wszechmogący, Jezu Chryste wyproś potrzebne łaski dla Maciusia zdrowie, przyjaciół, własne mieszkanie.

 7. Karolina pisze:

  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina, lat 31

 8. Maria pisze:

  Maryjo proszę o Światło, co mam dalej robić w sprawie pracy i relacji? Jak mam się bronic/chronić przed niszczacym slowem, postawa rodziny. Jak zadbać o siebie?

 9. Izabela pisze:

  proszę o dobrą pracę z woli Bożej oraz dobrego męża dla Izy i Basi a także potrzebne dary i łaski dla nich i ich bliskich.

 10. Monika pisze:

  Prosze o modlitwę o przemiane serc, nawrócenie, miłosierdzie, uwolnienie od zla i rozwiazanie wezlow paralizujacych zycie w mojej rodzinie i rodzinie mojej siostry i jej męża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *