Skrzynka Intencji


Joanna 

Prosze o laske uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego brata Leszka za wstawiennictwem Sw Francuszka ,SwRity. i wszystkich swietych .Amen

Grudzień 11, 2018 - 2:25 AM

Grzegorz 

Proszę o modlitwę o właściwy wybór drogi życiowej dla mnie.

Grudzień 9, 2018 - 9:26 PM

Joanna Stępińska 

Proszę o modlitwe różancowa i ofiarowanie mszy świętej i eucharysti w intencji dziś zmarłego mojego taty +++ Krzysztofa Stępińskiego Bóg zapłać

Grudzień 8, 2018 - 10:12 PM

ANIA 

PANIE JEZU MIŁOSIRDZIA BŁAGAM CIE O ŁASKI ZDROWIA DLA TATY KAZIMIERZA I DLA MNIE OŁASKE UDANEJ OPERACJI NA NERWICE NATRENCTW ORAZ O MOJE NAWROCENIE I O  ŁASKE DOBREJ PRACY I DOBREGO MEZA.KOCHAJACA CIE ANIA

Grudzień 8, 2018 - 4:27 PM

s.Bożena 

O szczęśliwy przebieg zabiegu kardiologicznego i powrót do zdrowia dla mojej mamy Józefy a dla taty o wewnętrzny pokój i zaufanie Panu Bogu w tym trudnym czasie.Bóg zapłać.

Grudzień 7, 2018 - 5:13 PM

Kasia 

Życie nagle straciło sens,przyszła depresja i silna nerwica. Matko Boża pomóż mi wyjść z tego dołka i znów cieszyć się życiem

Grudzień 6, 2018 - 6:36 AM

grazyna 

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, pracy dla wszystkich oraz dla Maćka (o zdaną maturę i dobre studia), Hanny ,Damiana (żeby utrzymał pracę którą znalazł i ułożył sobie szczęśliwie życie z dobrą dziewczyną), Grażyny (szczęśliwą operację tętniaka mózgu i żeby nie straciła pracy), Andrzeja(żeby się nawrócił do Boga). Za rodzinną i szczęśliwą Wigilię i święta.
Jezu ufam Tobie.
Grażyna

Grudzień 5, 2018 - 8:09 AM

Teresa Sobańska 

Bardzo proszę o modlitwę w Waszym Sanktuarium Zawierzenia w intencji naszej córki 32-letniej Oli która jest po operacji guza mózgu Jest mamą 8-letniej Martusi i 5-letniego Jerzyka a żoną Michała całą ufność i nadzieję powrotu do zdrowia pokładamy w Bogu i Jego Matce Maryi.

Grudzień 3, 2018 - 7:11 PM

mama 

Proszę o modlitwę o pojednanie Marcina z dziećmi i o łaskę głębokiego przebaczania w sercu dla siebie wzajemnie. O miłość w ich relacji.

Grudzień 2, 2018 - 7:23 PM

matka 

Mateńko uproś u Syna swego łaskę przywrócenia wzroku dla Marcina. Panie dotknij ulecz oczy syna

Listopad 30, 2018 - 12:07 PM

grazyna 

Prośba o modlitwę za Damianka w znalezieniu dobrej pracy, zdrowie, ułożenie szczęśliwego życia osobistego. Za Maciusia za zdaną wspaniale maturę i zdrowie.
Za Grażynę za utrzymanie pracy, zdrowie, szczęśliwą operację. Za Andrzeja i Hannę za pracę i zdrowie. Za wspólną i szczęśliwą wigilię.

Listopad 23, 2018 - 1:04 PM

Grzegorz 

Panie Boże proszę i błagam o wysłuchanie moich próśb i intencji, które kieruję do Ciebie, Matki Boskiej, wszystkich Świętych oraz w szczególności do św. Judy Tadeusza, Ojca Pio, Świętej Rity I Błogosławionej Siostry Sancji.
Wszystkich błagam o modlitwę za mnie i w moich intencjach.
Bóg zapłać!
Grzegorz

Listopad 21, 2018 - 7:41 PM

Marta 

Ponownie proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

Listopad 14, 2018 - 10:31 PM

Danuta 

Serdecznie prosze o modlitwe w intencji Marii i jej rodziny.
Bog zaplac!

Listopad 6, 2018 - 6:19 PM

Kamil 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

Proszę Czcigodne Siostry o modlitwy w intenacjach, aby Pan Bóg zainterweniował w moje życie i uczynił je wreszcie lżejszym, lepszym i spokojniejszym. Nie można cały czas dostawać gorzkich cukierków. Mam 34 lata, jestem stosunkowo młodym człowiekiem, a w życiu przeszedłem ogrom ciężkich lat i sytuacji. Teraz mam przez pośrednią przyczynę innej osoby aż 200 tys. zł.długów, grozi mi bezdomność, samotność i życie w beznadziei. Proście proszę waszego Oblubieńca, aby zainterweniowal w moje gorzkie życie! AMEN

Szczęść Boże,

Kamil

Listopad 3, 2018 - 6:45 PM

Sabina 

Proszę o cud uzdrowienia z choroby małej Rozalki,o pomoc w problemach materialnych Stanisława,o nawrócenie dla Joanny,Adama i Pawła,za chorych na nerwicę Dawida i Michała,o straż Aniołów w rodzinie Sabiny,za Franusia w dniu jego urodzin,o światło DuchaŚiwiętego dla Bernadetty i Anieli.

Październik 29, 2018 - 12:22 AM

Kasia 

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji życiowej

Październik 18, 2018 - 1:29 AM

Marta 

Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

Październik 16, 2018 - 12:59 PM

Ania 

Maryjo, proszę o zdrowie dla męża i o pracę dla niego
Proszę spraw abyśmy mogli zawrzeć sakramentalny związek małżeński.

Październik 15, 2018 - 1:21 PM

Kasia 

Maryjo stoją przede mną trudne zadania.Ja już sama sobie z nimi nie radzę…proszę Ciebie o wsparcie,siłę do pokonania przeciwności losu i o zdrowie dla mojego taty.

Październik 4, 2018 - 11:42 PM