Skrzynka Intencji

916 komentarzy so far.

 1. Krystyna pisze:

  Mateczko kochana proszę cię o łaskę zdrowia dla mojego syna i rodziny,proszę również o dobrą pracę dla synowej,Bóg niech ma nas w swej opiece i chroni moją rodzinę przed pandemią korono wirusem.

 2. Wiola pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji szybkiego powrotu mojego męża do mnie i dzieci, żeby się nawrócił.

 3. KOWALCZYK pisze:

  PROSZE O MODLITWE W INTENCJI JOANNY I PAWLA O UWOLNIENIE OD UZALEZNIEN I NAWROCENIE DLA NICH W INTENCJACH BOGU WIADOMYCH

 4. Aga pisze:

  Błagam o modlitwe za moją mamę. Proszę o sile i cierpliwość dla niej. Zostały jej 2 lata do emerytury. Ma 2 stopień niepełnosprawnośći, lecz nikt nie chce tego zaakceptować. Proszę o zrozumienie przez osoby które są wyżej od niej jej stanu zdrowia. Aby dali radę poszukać jej stanowisko na jedna zmianę i po 7 h i nie zwolnili jej z pracy. Otocz ja Boże opieka. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 5. Niebo pisze:

  O wieczny odpoczynek dla śp.Jacka,oraz dla zmarłych krewnych i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

 6. Agnieszka pisze:

  O łaskę ukończenia pracy naukowej… O jasny umysł i wytrwałość.

 7. Magda pisze:

  O uwolnienie z sideł szatanskich i Boże błogosławieństwo w intencji Dominika,który jest uzależniony od narkotyków by wyszedł z narkomanii i odnalazł sensżycia.Bog zapłać

 8. Jan pisze:

  proszę o modlitwę się za mnie i moją córkę Małgorzatę
  zostaliśmy odrzuceni i nigdy nie byliśmy kochani przez matkę mojej
  córki a moją żonę trwa proces o stwierdzenie nieważności
  małżeństwa a córka jest w ośrodku a to jest sytuacja beznadziejna
  i bez wyjścia bo żadna kobieta nie chce być moją żoną i matką
  mojej córki dlatego proszę o modlitwę abyśmy otrzymali kogoś w
  darze i byli szczęśliwą pełną rodziną bo cierpimy

 9. Ola pisze:

  Proszę o łąske nawrócenia i uwolnienia Aleksandry, uleczenie serca, o łaskę zerwania toksycznych relacji, odwagę w podejmowaniu decyzji i prowadzenie w tym Ducha św. oraz o wypełnienie woli Bożej w jej małżeństwie.

 10. Agnieszka pisze:

  Proszę o potrzebne łaski dla Grzegorza, szczególnie o uzdrowienie serca, duszy i ciała z chorób głównie neurologicznych, jeśli jest taka wola Boża. Polecam nasze rodziny, proszę o uwolnienie alkoholizmu dla Jana, Pawła, Waldemara, proszę o uzdrowienie chorych z rodziny i znajomych, proszę za konających i dusze w czyśćcu cierpiące. Proszę o potrzebne łaski dla wszytkich , których spotkaliśmy w życiu.

 11. Kamila pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji aby Adam odezwał sie aby zadzwonił aby dał znak życia aby jego mama pozwoliła nam rozmawiać nie rozdzielala nas znouw

 12. Karolina pisze:

  Proszę o uwolnienie od objadania się. proszę o umiejętność panowania nad tymi skłonnościami.

 13. Agnieszka pisze:

  Proszę Pana Jezusa Miłosiernego o uzdrowienie z choroby(zaburzenie nerwicowe) uwolnienie od wszelkiego zła, które ma negatywny wpływ na mnie i moje sprawy, błogosławieństwo finansowe w mojej pracy i potrzebne dary i talenty do jej wykonywania.A Maryję Oblubienicę Ducha Św. prosze o właściwy wybór partnera na męża i dziecko.

 14. Wiesława pisze:

  Matko Boża ,
  za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę dobrze zdanej matury i dobry wybór drogi życiowej dla mojego syna Kacpra…

 15. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 16. Proszę o modlitwę za syna Romana i Grzegorza oraz za całą rodzinę o uzdrowienie relacji i uwolnienie od działania skutków grzechów przekleństwa i złorzeczeń okultyzm nieczystości braku przebaczenia. Jezu proszę ratuj nas podaj dłoń w Tobie jest nasza nadzieja uwolnienie I rozwiązanie trudnych spraw duchowych i życiowych oraz łaskę spowiedzi.

 17. Anna pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie mnie od myśli i pragnień nieczystych oraz wszelkich powodów z tym zawiązanych. Bóg zapłać za modlitwę.

 18. Natalia pisze:

  O łaskę znalezienia męża i macierzyństwa dla Natalii.

 19. Katarzyna pisze:

  Proszę o dar miłości, wzajemnej, wiernej, trwałej, sakrament małżeństwa, ciepły, pełen dobrych uczuć dom, zdrowe dziecko i pracę. O radość i światło w życiu dla Katarzyny

 20. Adrian pisze:

  Proszę o modlitwe zdrowie O dobrą prace dobrze płatną stałą. O uzdrowienie z alergi,
  depresji,lęków,strach kopleksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *