Skrzynka Intencji


Małgorzata 

Proszę o zawierzenie moich rodziców, siostry i jej rodziny, najbliższych mi ludzi, których kochałam a nie ma ich już w moim życiu, otocz nas opieką Matko Boża, zawierzam nas wszystkich Tobie i Sercu Jezusowemu.

Październik 20, 2017 - 8:02 PM

Wiesława 

Matko Boża,
proszę miej w opiece moich synów Michała i Kacpra, proszę wypraszaj łaski błogosławieństwa Bożego u swojego syna Jezusa dla nich..

Październik 12, 2017 - 9:58 AM

Henryka 

Matko Boża Trzykroć Przedziwna proszę o wyzwolenie i uwolnienie z nałogu alkoholizmu brata i męża.Daj im siły i wytrwałości w pokonywaniu trudności . Maryjo wspomóż i prowadź.

Październik 6, 2017 - 9:57 PM

Marek 

Dziekuje Matko Trzykroc Przedziwna za udana operacje doczekanie sie operacji w zdrowiu .Dziekuje za postepujaca rehabilitacje dziekuje .wdzieczny Marek

Październik 2, 2017 - 7:04 PM

Mateusz 

Z prośbą o zdrowie, siły i wytrwanie w tym roku na studiach, oraz o dostanie się w przyszłym roku na wymarzone studia.
O zdrowie dla prababci Elżbiety oraz babci Ireny.

Wrzesień 30, 2017 - 9:02 AM

Jakub 

za zmarła marie świstowska

Wrzesień 26, 2017 - 6:52 PM

Maria 

Maryjo, za Twoim wstawiennictwem blagam o światło Ducha Świętego dla córki i o łaske pojednania z Bogiem dla Piotra, a dla całej mojej rodziny o zdrowie duszy i ciała.

Wrzesień 26, 2017 - 8:04 AM

Jan 

Proszę Pana Boga o zdrowie, odpuszczenie grzechów, błogosławieństwo i opiekę od zła dla całej rodziny. Matko Boża, módl się za nami.

Wrzesień 19, 2017 - 9:37 PM

Pauli 

Matko Boza, prosze Cie upros mi u Swojego Syna uwolnienie z grzechow i zerwanie zlych wiezow, upros mi u Jego Najslodszego Serca dary, laski i blogoslqwienstwa oraz to, co jest potrzebne i konieczne oraz zerwanie konsekwencji mojej przeszlosci, prosze o uzdrowienie i uwolnienie calej mojej rodziny, a zmarlym o laske nieba zwlaszcza dla prababci Kazimiery, dla wujkow. Grzeska, dla dziadkow i dla dziadka Staska, dla taty i dla zmarlych sasiadow m.in. Roberta G., Wojciecha. Prosze tez o opieke Matki Bozej i swiatlo oraz pomoc potrzebna dla mlodej dziewczyny i jej dziecka, aby M. zaprzestal stosowac przemoc nad nia, o laski dla Iwony i Adriana i jego zony oraz dziecka o milos. i dobroc, Dawida i ich rodzin. Bardzo prosze Cie o to Matko Bolesna przez Rany, Krew, Wode, Cialo i Najswietsza Hostie, Swieta Glowe Jezusowa, Krzyz Jezusowy oraz cala Meke Jezusowa upros nam Matko, Pani Fatimska. Dziekuje tysiackrotnie. Badz uwielbiony Boze w Swojej Drogiej Matce Maryi i we Wszystkih Swietych Nieba. Amen.

Sierpień 21, 2017 - 4:24 PM

ciocia 

Matko Boża proszę o pomoc i siły dla siostrzenicy.Pomóż odzyskać jej swoje dzieci.Wspieraj Ją i prowadź.

Sierpień 5, 2017 - 11:00 PM

Małgorzata 

Najukochańsza Matko Boża błagam Cię wyproś u Swego Najukochańszego Syna Jezusa łaskę darów Ducha Św. dla mojej rodziny, proszę o nawrócenie moich dzieci i ich rodzin, o zdrowie dla nas wszystkich. Matko miej nas w swej opiece.

Sierpień 2, 2017 - 10:22 AM

Jan 

Proszę Pana Boga o błogosławieństwo dla całej rodziny.

Lipiec 28, 2017 - 11:02 AM

Marta 

Matko proszę Cię o światło na drodze, siłę i cierpliwość w pokonywaniu trudności dnia codziennego dla mojej mamy, dla moich dzieci i dla mnie.

Lipiec 23, 2017 - 11:06 PM

Dominika 

Proszę o modliwę o ulgę w cierpieniu, o zdrowie i siły dla mnie i mojej mamy
Bóg zapłać

Lipiec 18, 2017 - 7:12 PM

Krystyna 

Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia Elżbiety,o wsparcie i siły duchowe w opiece nad ojcem,o wyzwolenie z nałogu alkoholizmu dla jej brata i światło wiary dla jej syna Jakuba

Lipiec 16, 2017 - 11:11 PM

Jan 

Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo, przebaczenie grzechów i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Matko Boża, módl się za nami.

Lipiec 9, 2017 - 11:43 AM

Sabina 

Matko proszę o prace , dla mnie i dla Adama dobrą pracę, proszę o nawrócenie rodziny, o Mądrość Bożą, Ducha Świętego, obronę przed złem, nawrócenie sąsiadów. Proszę o Twoją pomoc we wszystkich problemach Maryjo, Dziękuję.

Lipiec 8, 2017 - 8:23 PM

Daria 

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża i o rozwiązanie problemów finansowych mojej firmy.

Czerwiec 16, 2017 - 11:45 PM

Hania 

Kochany Panie Boże, Matko Przenajświętsza, bardzo proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, w szczególności mojego niepełnosprawnego brata, o rozwiązanie wszelkich konfliktów, o zachowanie wewnętrznej czystości oraz o uzdrowienie z choroby i zabranie ode mnie wszelkiej złej myśli. Amen

Czerwiec 8, 2017 - 3:03 AM

Marta 

Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

Maj 25, 2017 - 9:51 PM