Skrzynka Intencji


Barbara 

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Październik 22, 2019 - 12:19 AM

Anna 

Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie dla Kazimierza, mądrość dla lekarzy i serce dla pielęgniarek córka

Październik 21, 2019 - 9:50 PM

Ala 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z poważnej choroby ,aby wyniki były prawidłowe, proszę też o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich najbliższych.

Październik 21, 2019 - 10:37 AM

Monika 

Proszę o modlitwę o zdrowie, uwolnienie i dobrego męża. Bóg zapłać

Październik 21, 2019 - 9:43 AM

Krzysiek Fita 

Proszę o cud Laski realizacji miłości obopolnej kobiety przez JEZUSA Amen

Październik 20, 2019 - 11:43 AM

Malgorzata 

Bardzo proszę o modlitwę za nawrócenie Łukasza i uzdrowienie naszego małżeństwa . Bóg zaplac

Październik 20, 2019 - 9:12 AM

Agnieszka 

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, żeby mój mąż wrócił do mnie i naszych dzieci. Żeby znowu darzyl mnie miłością. Żeby jego nienawiść zamieniła się w miłość do mnie, aby mój mąż wycofał papiery rozwodowe i żeby nie doszło do rozprawy rozwodowej.

Październik 18, 2019 - 11:34 PM

Elżbieta 

Matko Boża wraz ze Swietym Józefem otul Płaszczem Opieki nasz dom i naszą rodzinę , oddal wszelkie nieszczęścia, zachowaj nas od nagłej i niespodziewanej śmierci, nie dozwól, by ktoś z nas odszedł niepojednany z Bogiem i ludźmi. Wyproś nam Boże Błogosławieństwo, wzajemną miłość i troskę, pokój serca i zrozumienie .

Październik 18, 2019 - 10:08 AM

Elżbieta 

Matko Boża proszę Cię, wyproś tę Wielką Łaskę Nieba dla mojej mamusi Cecylii, mojego męża Jacka, moim dziadkom Stanisławowi i Zygmuntowi, moim babciom Stefanii i Stanisławie, mojej matce chrzestnej Irenie, moim krewnym: Irenie, Stefanowi, Alojzemu i duszom w Czyśćcu Cierpiącym, a szczególnie tym zapomnianym, za które się nikt nie modli i Tym, które najbardziej potrzebują Miłosierdzia.

Październik 18, 2019 - 10:03 AM

Beata 

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, za mojego męża, żeby od nas nie odszedł. Proszę o modlitwę o nową miłość dla nas i rozwiązanie kłopotów finansowych, przebaczenie i radość, o rozmowę szczerą. Za nasze dzieci o opiekę nad nimi, za nasze 4 córeczki.

Październik 18, 2019 - 9:46 AM

Lew 

Kochane Siostry prosze was o modlitwe skruchy w intencji zlamania mocy czarow I magìi w Polace I o Laske przyznania sie do zdrady Krolestwa Bozego dla wszystkich serc, I o przebaczenie Boga Ojca nam tego grzechu, abysmy usmiezyli Ogien Gniewu Bozej Sprawiedliwosci ktory wciaz nad nami wisi. Dziekuje I blogoslawie.

Październik 18, 2019 - 9:25 AM

Piotr 

Za przyczyną Maryi, proszę o radość wieczną dla 19 letniego śp. Filipa i o ukojenie bólu dla narzyczonej i całej rodziny i przyjaciół.

Październik 18, 2019 - 7:44 AM

PIotr 

Za przyczyną sługi Bożego Józefa Kentenicha i wstawiennictwem Maryi, proszę o Boże błogosławieństwo i cud uzdrowienia dla dwuletniego Piotrusia, który jest chory na białaczkę. I o potrzebne łaski i silną wiarę dla rodziców i dziadków w tych trudnych chwilach .

Październik 18, 2019 - 12:02 AM

Irena 

Proszę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej brata ksiedza Pawła.
Proszę o cud uzdrowienia z choroby psychiatrycznej córki

Październik 17, 2019 - 10:36 PM

Robert 

Do Matki Bozej i Jezusa Milosiernego o uzdrowienie i Dary Ducha Sw dla calej rodziny

Październik 17, 2019 - 10:13 PM

Elżbieta 

Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię, prowadź ją do Pana Jezusa. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił ją od wszelkiego zła i skutków jego działania; by uwolnił ją od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by uleczył jej wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił jej ducha, serce i ciało. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę dla Kasi, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana i kochana,by przestała się bać życia i ludzi, by mogła mieć swoich znajomych, by mogła isc do szkoły lub do pracy i by patrzyła na wszystko tak, jak patrzy Bóg. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by Kasia sama powiedziała, aby te panie już nie przychodziły; by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą, a ona sama by mogła bez lęku iść albo pojechać bez względu na odległość. Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty i Eucharystii dla Kasi, o umiejętność wybaczania i o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, który ją poprowadzi w jej szczególnej sytuacji życiowej.

Październik 17, 2019 - 12:28 AM

Iwona 

Matko Miłosierna, Boże Miłosierny proszę o uzdrowienie z choroby psychicznej moją córkę Igę, a przede wszystkim o łaskę wiary i nie odrzucanie Bożej miłości. Maryjo, Matko nasza wstawiaj się za nią u Miłosiernego Boga.

Październik 16, 2019 - 7:13 PM

Barbara 

Panie Boże Miłosierny i Najświętsza Panienko błagam o łaskę uzdrowienia z choroby mojej córeczki. Twoje miłosierdzie może uratować moje dziecko.

Październik 15, 2019 - 9:37 PM

Ewa 

Proszę o modlitwę za mnie w intencji pomyslnej operacji w dniu jutrzejszym oraz łagodna diagnoze. Prosze o sile w oczekiwaniu za wynikiem oraz nadzieje na potomstwo w przyszłości . Bog zapłac wszystkim za modlitwę i wsparcie.

Październik 15, 2019 - 4:19 PM

Elżbieta 

Błagam o dar uzdrowienia i powrót do pełni sił dla ciężko chorego O. Tadeusza a dla Kamili o znalezienie dobrej pracy i pogłębienie wiary i przyjaźni z Bogiem

Październik 13, 2019 - 2:46 PM