Skrzynka Intencji


Adam 

Szczęść Boże
Zwracam się z prośbą o modlitwę o wstawiennictwo Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej u Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
Bóg zapłać za każdą modlitwę.

Grudzień 7, 2019 - 9:02 AM

Elżbieta 

Matko, proszę Cię o Cud uwolnienia Kasi z niewoli lęku i uzdrowienia jej duszy i ciała. Proszę Cię też o ten Cud, aby nie były już potrzebne panie opiekunki i by domownicy mogli spokojnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.

Grudzień 6, 2019 - 11:23 PM

Elżbieta 

Maryjo popatrz na małą Alicję i Hanię, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Proszę Cię o uzdrowienie dla nich i o potrzebne Łaski dla ich rodziców i bliskich. Otul swoim Miłosierdziem Lucynkę, która bardzo cierpi z powodu swojej choroby i Jagodę, która przeżywa trudna sytuację rodzinną i brak jej nadziei. Pomóż Matko . Przyjdź ze swoją Łaską jak najszybciej. Dziękuję Ci bardzo.

Grudzień 6, 2019 - 11:20 PM

Elżbieta 

Maryjo, pomóż Małgosi, która jest w stanie błogosławionym, aby w jej rodzinie zapanował pokój, aby wszyscy ucieszyło się z tego dzieciątka, aby Twój Syn odmienił serce męża Małgosi. Okryj Płaszczem swojej Opieki Malgosie i jej rodzinę, aby żadne zło nie miało tam dostępu.

Grudzień 6, 2019 - 11:19 PM

Elżbieta 

Matko, Twoim dłoniom powierzam tę kobietę, która wraz ze swoimi dziećmi szuka schronienia tu , w Polsce, w swojej Ojczyźnie, aby mogłaby powrócić z dziećmi, żyć bezpiecznie; by została uzdrowiona, by pojechała się że swoją rodziną.

Grudzień 6, 2019 - 11:19 PM

Ciocia 

Panienko Przenajświętsza za przyczyną Syna Twego proszę, pomóż wygrać z ciężką chorobą zaledwie rocznemu Natanielowi i daj siłę jego rodzicom. Jezu ufam Tobie.

Grudzień 5, 2019 - 10:13 AM

Paweł 

Szczęść Boże
proszę o modlitwę w intencji mego uzdrowienia z nerwicy lękowej i napadów panicznego strachu przed śmiercią, o pełne zaufanie Bogu
Paweł

Grudzień 4, 2019 - 5:28 PM

Danuta 

Matko Boża wstawiaj sie za mną u Twego syna ,prosze o cud uzdrowienia mnie z chłoniaka ,o uzdrowienia z ciężkiej choroby Moniki ,o zdrowie i potrzebne łaski dla męża ,syna i całej rodziny

Grudzień 3, 2019 - 9:53 PM

Agnieszka z Krakowa 

Maryjo proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Jezusa,jeśli Jego wolą jest abym była żoną i matką to proszę o łaskę spotkania na mojej drodze: dobrego, wierzącego, wiernego, wrażliwego, odpowiedzialnego przyszłego męża, który będzie mnie szanował i kochał. Maryjo pomóż mi znaleźć miłość życia…

Grudzień 3, 2019 - 8:11 PM

Jan 

Za przyczyną Matki Bożej proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie dla całej rodziny.

Grudzień 2, 2019 - 11:25 PM

Natalia 

Panie Jezu, Matko Boża, proszę o dar Nieba dla moich rodziców śp.Wiesławy i śp.Mirosława.

Grudzień 1, 2019 - 9:44 PM

anna 

Proszę o łaskę przebaczenia i nawrócenia, dobrej spowiedzi dla Czesława, o oddalenie wszelkiego zła i błogosławieństwo każdego dnia.

Grudzień 1, 2019 - 6:51 PM

Edyta 

Matko boża niepokalana zamierzam ci siebie i cała moją rodzinę prosząc dla nas o zdrowie,o dobre wyniki w nauce dla Agnieszki dobre relacje w rodzinie proszę abym nie była taka zazdrosna o męża o dobrą pracę lepsze wyniki w działalności o wszystko co dobre dla naszej rodziny i całego świata amen .

Grudzień 1, 2019 - 11:12 AM

Anna 

Maryjo-Matko moja najlepsza-proszę Cię o łaskę całkowitego powrotu do zdrowia . Miej mnie w swej nieustannej opiece , ochraniaj i strzeż od wszelkiego złego w każdej chwili mego życia.

Listopad 30, 2019 - 10:26 PM

Alicja 

Dziękuje za dwa lata życia po leczeniu onkologiczny .
Proszę łaskę zdrowia i
Opiekę na każdy dzień

Listopad 30, 2019 - 9:56 PM

Siostra 

Błagam o modlitwę za Alicję o uzdrowienie z depresji i wyjście z długów i założenie szczęśliwej katolickiej Rodziny.Bog zapłać

Listopad 30, 2019 - 6:12 PM

Piotr 

Błagam o zdrowie dla siebie, o uzdrowienie moich relacji z najbliższymi, zwłaszcza z moimi dziećmi, oraz o przełamanie wszelkich więzów zła w mojej rodzinie. Dziekuję za wszystkie łaski.

Listopad 30, 2019 - 12:36 PM

Elżbieta 

Maryjo, bardzo Cię proszę o pomoc dla Lucyny, która cierpi na przewlekłe schorzenie, a którego objawy uległy zaostrzeniu. Wyjednaj jej u Twojego Syna Łaskę całkowitego uzdrowienia, choć po ludzku to nie bardzo jest możliwe. Spraw, aby codzienność wróciła do normalności, by pojawiła się nadzieja i ufność w Boże Miłosierdzie, zabierz udręczenie i złe myśli. Otocz Matko Lucynkę Płaszczem swojej Opieki, Ciepła i Miłości.

Listopad 30, 2019 - 1:44 AM

Elżbieta 

Maryjo, proszę Cię, pomóż Małgosi, która jest w stanie błogosławionym, aby w jej rodzinie zapanował pokój, aby wszyscy ucieszyło się z tego dzieciątka, aby Twój Syn odmienił serce męża Małgosi. Okryj Płaszczem swojej Opieki Malgosie i jej rodzinę, aby żadne zło nie miało tam dostępu.

Listopad 30, 2019 - 1:42 AM

Elżbieta 

Maryjo popatrz na małą Alicję i Hanię, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Proszę Cię o uzdrowienie dla nich i o potrzebne Łaski dla ich rodziców i bliskich. Otul swoim Miłosierdziem Lucynkę, która bardzo cierpi z powodu swojej choroby i Jagodę, która przeżywa trudna sytuację rodzinną i brak jej nadziei. Pomóż Matko. Przyjdź ze swoją Łaską jak najszybciej. Dziękuję Ci bardzo.

Listopad 30, 2019 - 1:39 AM