Błogosławieństwo Matek/Rodziców

blogoslawienstwo-001

Trzecia niedziela miesiąca – Sanktuarium zawierzenia na Piaskach – Eucharystia w intencji matek i rodzin. Szczegóły na załączonym plakacie.

Więcej

Zaproszenie na Diecezjalny Dzień Przymierza

ddpb

Zapraszamy wszystkich na Uroczystości Diecezjalnego Dnia Przymierza przy Sanktuarium Zawierzenia – szczegóły na załączonym plakacie.

Więcej

Kawiarenka Dialogowa

tomando-un-cafe-juntos

Kolejne zaproszenie do „Kawiarenki Dialogowej”. Szczegóły na załączonym Plakacie.

Więcej

Zaproszenie do Małego Buczka

IMG_3063

NCPP! Serdecznie pozdrawiam z Sanktuarium Zawierzenia. Kochani!!! Wakacje dobiegły końca i czas rozpocząć kolejny rok naszej duchowej pracy. Zatem, zapraszam wszystkich do Małego Buczka, by tam, w miejscu, gdzie przed laty przebywał nasz Ojciec Założyciel zainaugurować nowy rok naszych spotkań formacyjnych. Chcemy spotkać się nie tylko we wspólnocie diecezjalnej ale także z nim – naszym […]

Więcej

Zaproszenie na Weekend Ojców

WO9

WEEKEND OJCÓW IX Weekendy Ojców to czas, kiedy możemy odpocząć od codziennych zadań i trudów, a dzięki temu podjąć refleksję nad naszym życiem. Szkolimy się w Ojcostwie. Spotykamy się tylko w męskim gronie oraz dzielimy się doświadczeniem bycia dobrym mężem i ojcem. Poprzez różnorodność doświadczeń życiowych tworzymy dobry klimat, bez względu na wiek. Szlifujemy nasze […]

Więcej

Odpust na Piaskach

DSCF3228

Zaproszenie na Patronalne Święto w Sanktuarium Zawierzenia. Szczegóły na załączonym plakacie:

Więcej

Rekolekcje dla Rodzin

2032014114530-130

Zapraszamy na letnie Rekolekcje dla Rodzin przy Sanktuarium Zawierzenia. Szczegóły na załączonym plakacie:

Więcej

Zaproszenie na wykład

dbdaa153b0087d8b2887683125ed7a25

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Bydgoskiej oraz Akademia Rodziny zapraszają wszystkich chętnych na prelekcję dr hab. Mieczysława Guzewicza na temat budowania jedności w rodzinie. Szczegóły na załączonym plakacie:

Więcej

ks. Piotr Pawlukiewicz

pawlukiewicz

Akademia Rodziny, prowadzona przez Siostry i Rodziny Szensztackie oraz Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Bydgoskiej zapraszają wszystkich chętnych na  kolejne spotkania z ks. Piotrem Pawlukiewiczem TEMATYKA:   NAZARET.  ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE ? które odbędą się w sobotę 06.05.2017.  –  o godz. 18.00 przy Sanktuarium Zawierzenia na bydgoskich Piaskach (ul. Smukalska 113) Szczegóły na plakacie:

Więcej

Dzień Dziecka na Piaskach

11

27 maja 2017 r. – zapraszamy na bajkowy dzień Dziecka na Piaskach. Szczegóły na załączonym plakacie:

Więcej