Monthly Archives: Marzec 2019

Zaproszenie na Spotkanie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY rodziny zainteresowane ZWIĄZKIEM RODZIN do kawiarenki Jeżówka przy Sanktuarium Zawierzenia na Piaskach w dniu 7.04.2019 (niedziela) – godz. 15. Do uczestniczenia w spotkaniu zapraszamy rodziny po przymierzu miłości, w których wiek małżonków nie przekracza 45 lat. Opiekę dla dzieci zapewniamy. Prosimy o informację na adres malgosia.jasinska@gmail.com                                 W imieniu ZWIĄZKU RODZIN M […]

Read more

Wielkopostne Skupienie dla Młodzieży

Nie traktuj swego życia jak poczekalni, ale wraz z Maryją mów BOGU TAK DZIŚ, nie jutro! Zapraszamy na Wielkopostny Dzień Skupienia dla młodzieży i studentów, który przeżywany będzie w domu rekolekcyjnym Sióstr Szensztackich na bydgoskich Piaskach w sobotę 16 marca 2019r. w godzinach 9.00-18.00.  Tematem skupienia będzie recepcja myśli Ojca Świętego Franciszka z ostatnich Światowych […]

Read more

Kawiarenka Dialogowa

W niedzielę 17 marca 2019 roku, zapraszamy do kolejnej edycji Kawiarenki Dialogowej przy Sanktuarium Zawierzenia na Piaskach. Szczegóły, jak zwykle na załączonym plakacie.

Read more

Nocne Czuwanie na Jasnej Górze

Ogólnopolskie Nocne Czuwanie Ruchu Szensztackiego na Jasnej Górze 30 – 31 marca 2019 roku. Szczegóły na załączonym plakacie.

Read more

Skupienie Wielkopostne

Niedziela 10 marca 2019 roku, to dzień Skupienia Wielkopostnego Rodziny Szensztackiej przy Sanktuarium Zawierzenia na Piaskach. Szczegółowy program na załączonym plakacie.

Read more