About

Eucharystia w intencji rodzin

blogoslawienstwo

Zapraszamy na Mszę Świętą do Sanktuarium Zawierzenia zawsze w trzecią niedzielę miesiąca w intencji małżeństw i rodzin. Specjalne błogosławieństwo dla matek/rodziców oczekujących narodzin dziecka oraz modlitwa o dar potomstwa. Szczegóły na załączonym plakacie.

Read more

Na Szlaku Ojca Kentenicha

33973777_jX0rF_1378931132

Rekolekcje 2018 „Na Szlaku Ojca Kentenicha” Termin: 7 lipca (sobota) do 14 lipca (sobota) 2018 r. Miejsce zakwaterowania: Stoczek Klasztorny – Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju, Dom Rekolekcyjny oo. Marianów. Miejsce uwięzienia ks. Prymasa Tysiąclecia. Szczegóły na załączonym plakacie:

Read more

Zaproszenie na Skupienie Adwentowe

advent

W niedzielę, 3 grudnia 2017 roku, zapraszamy wszystkich na Skupienie Adwentowe przy Sanktuarium Zawierzenia. Szczegóły na załączonym plakacie:

Read more

Listopadowa Kawiarenka Dialogowa

K2

Zapraszamy małżonków na kolejne spotkanie do Kawiarenki Dialogowej przy Sanktuarium Zawierzenia w Bydgoszczy. Niedziela, 19 listopada 2017 roku. Szczegóły na załączonym plakacie.

Read more

Rekolekcje dla małżeństw starających się o potomstwo

asdf

Miało być tak normalnie: ślub, mieszkanie, dziecko. Mijają miesiące, a test wciąż pokazuje tylko jedną, samotną kreskę. Wśród znajomych i rodziny kolejne ciąże (często nieplanowane) i coraz częstsze pytania: A Wy kiedy? No, dalej. Na co czekacie? Smutek, frustracja, zazdrość zaczynają narastać. Dlaczego my? Za co Bóg nas tak karze? Czy kiedykolwiek doczekamy się tego […]

Read more

Błogosławieństwo Matek/Rodziców

blogoslawienstwo-001

Trzecia niedziela miesiąca – Sanktuarium zawierzenia na Piaskach – Eucharystia w intencji matek i rodzin. Szczegóły na załączonym plakacie.

Read more

Zaproszenie na Diecezjalny Dzień Przymierza

ddpb

Zapraszamy wszystkich na Uroczystości Diecezjalnego Dnia Przymierza przy Sanktuarium Zawierzenia – szczegóły na załączonym plakacie.

Read more

Kawiarenka Dialogowa

tomando-un-cafe-juntos

Kolejne zaproszenie do „Kawiarenki Dialogowej”. Szczegóły na załączonym Plakacie.

Read more

Zaproszenie do Małego Buczka

IMG_3063

NCPP! Serdecznie pozdrawiam z Sanktuarium Zawierzenia. Kochani!!! Wakacje dobiegły końca i czas rozpocząć kolejny rok naszej duchowej pracy. Zatem, zapraszam wszystkich do Małego Buczka, by tam, w miejscu, gdzie przed laty przebywał nasz Ojciec Założyciel zainaugurować nowy rok naszych spotkań formacyjnych. Chcemy spotkać się nie tylko we wspólnocie diecezjalnej ale także z nim – naszym […]

Read more

Zaproszenie na Weekend Ojców

WO9

WEEKEND OJCÓW IX Weekendy Ojców to czas, kiedy możemy odpocząć od codziennych zadań i trudów, a dzięki temu podjąć refleksję nad naszym życiem. Szkolimy się w Ojcostwie. Spotykamy się tylko w męskim gronie oraz dzielimy się doświadczeniem bycia dobrym mężem i ojcem. Poprzez różnorodność doświadczeń życiowych tworzymy dobry klimat, bez względu na wiek. Szlifujemy nasze […]

Read more