About

Wielkopostne Czuwanie 2018

W.post

Zapraszamy wszystkich na Czuwanie Wielkopostne w niedzielę 25 lutego 2018 roku. Szczegóły na załączonym plakacie:

Read more

Spotkanie dla Mam

montage2-001

Zapraszamy na weekendowe „Spotkanie dla Mam”  przy Sanktuarium Zawierzenia. Szczegóły na załączonym plakacie:

Read more

Zaproszenie na rekolekcje zimowe

rekolekcje dzieci-001

Poniżej, na zamieszonych plakatach, informacje o kolejnych zimowych Rekolekcjach dla Dziewcząt przy Sanktuarium Zawierzenia:

Read more

Bal karnawałowy dla dzieci

children-carnival-costumes-sit-chest-28969001

W sobotę, 13 stycznia 2018 roku zapraszamy na karnawałowy bal dla dzieci przy Sanktuarium Zawierzenia. Szczegóły na załączonym plakacie.  

Read more

Weekend Ojców

39620515_vZrUrcmR_1381640268

Nadszedł czas świętowania, ponieważ przed nami już kolejny dziesiąty Weekend Ojców! A skoro wyjątkowe wydarzenie to i wyjątkowy czas i miejsce. Tym razem spotykamy się w Józefowie u Ojców Szensztackich a dokładnie tutaj: Mapa Data: 19-21 stycznia 2018r. czyli po raz pierwszy zimą Oczywiście jest to czas świętowania, więc przywieź ze sobą swoje regionalne specjały. […]

Read more

Eucharystia w intencji rodzin

blogoslawienstwo

Zapraszamy na Mszę Świętą do Sanktuarium Zawierzenia zawsze w trzecią niedzielę miesiąca w intencji małżeństw i rodzin. Specjalne błogosławieństwo dla matek/rodziców oczekujących narodzin dziecka oraz modlitwa o dar potomstwa. Szczegóły na załączonym plakacie.

Read more

Na Szlaku Ojca Kentenicha

33973777_jX0rF_1378931132

Rekolekcje 2018 „Na Szlaku Ojca Kentenicha” Termin: 7 lipca (sobota) do 14 lipca (sobota) 2018 r. Miejsce zakwaterowania: Stoczek Klasztorny – Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju, Dom Rekolekcyjny oo. Marianów. Miejsce uwięzienia ks. Prymasa Tysiąclecia. Szczegóły na załączonym plakacie:

Read more

Zaproszenie na Skupienie Adwentowe

advent

W niedzielę, 3 grudnia 2017 roku, zapraszamy wszystkich na Skupienie Adwentowe przy Sanktuarium Zawierzenia. Szczegóły na załączonym plakacie:

Read more

Listopadowa Kawiarenka Dialogowa

K2

Zapraszamy małżonków na kolejne spotkanie do Kawiarenki Dialogowej przy Sanktuarium Zawierzenia w Bydgoszczy. Niedziela, 19 listopada 2017 roku. Szczegóły na załączonym plakacie.

Read more

Rekolekcje dla małżeństw starających się o potomstwo

asdf

Miało być tak normalnie: ślub, mieszkanie, dziecko. Mijają miesiące, a test wciąż pokazuje tylko jedną, samotną kreskę. Wśród znajomych i rodziny kolejne ciąże (często nieplanowane) i coraz częstsze pytania: A Wy kiedy? No, dalej. Na co czekacie? Smutek, frustracja, zazdrość zaczynają narastać. Dlaczego my? Za co Bóg nas tak karze? Czy kiedykolwiek doczekamy się tego […]

Read more