PL EN DE ES FR IT RU FI

Aktualności

2017-10-19

Auxiliar.jpgKrajowe spotkanie formacyjne Koordynatorów i opiekunów Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej.

Przed tygodniem, 13-15 października br. odbyło się w Świdrze przy Sanktuarium Wierności kolejne spotkanie formacyjne dla koordynatorów parafialnych i opiekunów kręgów Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele ze wszystkich stron Polski od Nowego Sącza po Gdańsk i od Legnicy po Radzyń Podlaski, około 80 osób. Szczególnymi gośćmi spotkania była grupa Pań z Mińska na Białorusi, które także związane są z Apostolatem Pielgrzymującej Matki Bożej.

2017-10-18

J.K beatyfikacja.jpgDnia 15 września br. w całej Międzynarodowej Rodzinie Szensztackiej został zapoczątkowany

ROK  OJCA  KENTENICHA

rok świętowania 50-tej rocznicy jego odejścia do domu Ojca. (1968-2018)

2017-10-17

ZAPRASZAMY wszystkich chętnych na wyjątkowe rekolekcje w ROKU OJCA KENTENICHA, które odbędą się w Stoczku Klasztornym (Warmiński) i będą połączone z upamiętnieniem kolejnych miejsc pobytu naszego Założyciela na Warmii - Braniewo, Orneta, Reszel.


Termin:   7 lipca (sobota) do 14 lipca (sobota) 2018 r.

 Koszt: 80 zł od osoby.


Zgłoszenia i informacje u pp. Małgosi i Rafała Jsińskich.

2017-10-04

Ławeczka .jpg

Józef Engling jako obraz synowskiego oddania Ojcu - synowska relacja

O Józefie Englingu powiedziano i napisano już wiele. Możemy jednak wciąż na nowo go odkrywać i odczytywać poprzez dostępne nam publikacje i strony internetowe. Wielokrotnie   był prezentowany także podczas Triduum.

Życie Sługi Bożego Józefa Englinga, w ciągu zaledwie 20 lat, wypełnione było głębokim pragnieniem dążenia do świętości. Dostrzegamy to zarówno wtedy, gdy był wychowankiem Niższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów w Vallendar, jak również i wtedy, gdy był żołnierzem w czasie I wojny światowej w pobliżu Cambrai we Francji.

2017-09-25

W dniach 22-24 września 2017 r. odbyło się jesienne, doroczne spotkanie odpowiedzialnych za Ruch Szensztacki w Polsce tzw. Triduum Szensztackie. Spotkanie tradycyjnie miało miejsce w siedzibie Centrum Ruchu  Szensztackiego przy Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Otwocku-Świdrze i zgromadziło ponad 90 osób ze wszystkich diecezji w Polsce, gdzie Ruch się rozwija. W spotkaniu uczestniczyła kilkuosobowa grupa ze Słowacji, która przez dwa dni włączyła się w obrady. 

o. Kentenich
Ponieważ jestem mały, podobam się najwyższemu.
Beatyfikacja PK
Józef Engling
Nasze wspólnoty
Ojcowie Szensztaccy to kapłańska wspólnota Ruchu Szensztackiego. Wspólnota Ojców Szensztackich stanowi wobec całego Dzieła część centralną, kierowniczą i inspirującą – pars centralis et motrix. Mimo, że jest bardzo młoda – powstała w 1965r., to liczy już ponad 400 członków w wielu krajach

Czytaj więcej
Can you buy Retin A over the counter buy retin a tretinoin | Levitra, toma por vía oral con o sin comida comprar vardenafil generico | Si Levitra recepción de una etapa 5 mg y 0,4 mg de tamsulosina en dos de 21 pacientescomprar levitra online
Akademia Rodziny
Dach Góra Chełmska
Kawiarenka dialogowa