PL EN DE ES FR IT RU FI

Aktualności

2017-08-21

Sącz.JPGZ Sądeckiej Góry Tabor, Królowa Nowej Ewangelizacji Europy

wyruszyła w odwiedziny parafii diecezji tarnowskiej.

 Cudowny obraz Przemienia Pańskiego, który przed wiekami trafił do Nowego Sącza, przyciąga na Sądecką Górę Tabor rzesze pielgrzymów z całej Polski. Przez cały tydzień trwają uroczystości odpustowe. Na każdą Eucharystię w poszczególne dni zaproszone są różne stany i wspólnoty miasta Nowego Sącza i okolicy. Na stałe w grafik odpustu wpisali się czciciele Matki Trzykroć Przedziwnej, w tym roku zostaliśmy zaproszenie na sobotę 5 sierpnia.

2017-08-20

Ząbkowice Kobiety.JPG

 

„W Ząbkowicach wszystko się zaczęło…”

Matka Boża Trzykroć Przedziwna i Ojciec Założyciel sprawili, że w dniach 05-10.08.2017r. w Ząbkowicach Śląskich odbyły się rekolekcje dla kobiet pod hasłem „Idźcie i głoście”, prowadzone przez s. M. Ingę  Grulę ISSM oraz ks. Mariusza Marszałka SAC.  Do Ząbkowic Śląskich przybyłyśmy z Gdyni i Tczewa, z Warszawy i Otwocka, z Radzynia Podlaskiego, z Bytomia i Kuźni Raciborskiej oraz  z Bydgoszczy.

2017-08-19

Serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny w roczncę poświęcenia Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Otwocku-Świdrze.

Głównym tematem tegorocznego świętownia jest temat: Rodzina i media.

Początek uroczystości - 11.00 Eucharystia


2017-08-16

Auxi.jpgApostolat Pielgrzymującej Matki Bożej

Jest jedną z inicjatyw Ruchu Szensztackiego, wyrosła z potrzeb czasu. Jako metoda pastoralna włączona w duszpasterstwo Kościoła i obejmującą całe życie współczesnych ludzi. Poprzez odwiedzanie obrazu Matki Bożej, czczonej w Szensztacie jako Trzykroć Przedziwna Matka i Zwycięska Królowa, można doświadczyć rzeczywistości sceny Nawiedzenia. Maryja przychodzi do domów, jak Ta, która przynosi Chrystusa. Z sanktuariów szensztackich Matka Boża pragnie nawiedzić rodziny, aby uczynić ogniska domowe – „sanktuariami życia”, kościołami domowymi, w których Ona będzie Wychowawczynią i poprzez które będzie ewangelizowała współczesny świat.

2017-07-28

Królewska pielgrzymka – przedstawiciele Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej w Szensztacie

 Dnia 13 lipca br. autokar firmy "Świerk" wyruszył z Otwocka w stronę Legnicy. Tam właściwie zaczęło się nasze wspólne pielgrzymowanie do Szensztatu. Ojciec Romuald, przejęty rolą duchowego przewodnika, rozpoczął „autobusowe katechezy” już dla małej grupy osób z okolic Otwocka, Warszawy i Koszalina,którez nami wyruszyły.

o. Kentenich
Pozwól, aby duch służby przeniknął głęboko moją istotę!
Beatyfikacja PK
Sługa Boży Józef Engling
Nasze wspólnoty
Can you buy Retin A over the counter buy retin a tretinoin | Levitra, toma por vía oral con o sin comida comprar vardenafil generico | Si Levitra recepción de una etapa 5 mg y 0,4 mg de tamsulosina en dos de 21 pacientescomprar levitra online
Akademia Rodziny
Dach Góra Chełmska
Kawiarenka dialogowa