PL EN DE ES FR IT RU FI
Wizyta PP Fenelon w Polsce

Michael i Margaret Fenelon

Nazywamy się Michael i Margaret Fenelon i mieszkamy w McHenry, w stanie Illinois, w małym miasteczku pomiędzy Chicago a Milwaukee. Dorastaliśmy w Ruchu Szensztackim od najmłodszych lat i mieliśmy to błogosławieństwo, że Ojciec Józef Kentenich, założyciel Ruchu Szensztackiego, był w naszych domach kilkukrotnie i poświęcił nasze sanktuaria domowe. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że nasi rodzice rozpoznali i dali się porwać przemieniającej mocy Szensztackiego Ruchu Rodzin.

Fenelon.jpg

Dorastaliśmy w Młodzieży Szensztackiej i pracowaliśmy z małżeństwami prowadzącymi grupy małżeństw i rekolekcje na tematy związane z małżeństwem i rodziną. Podróżowaliśmy do 15 krajów w Europie, Ameryce Południowej i Środkowej dokonując prezentacji naszego osobistego doświadczenia wzrastania jako dzieci z Ojcem Kentenichem w Milwaukee oraz rozwoju „sanktuarium domowego” i jego przemieniającej mocy w życiu małżeńskim i rodzinnym, jako żywego wyrazu domowego kościoła.

Jesteśmy członkami Szensztackiego Instytutu Rodzin, międzynarodowej wspólnoty małżeństw konsekrowanych, która stara się żyć w formie instytutu świeckiego, a obecnie jesteśmy przełożonymi Delegatury USA/Puerto Rico.

Pan Bóg pobłogosławił nas dwójką wspaniałych dzieci, Sarah ma 38 lat a Stephen 34. Oboje mieszkają w Milwaukee. Stephen jest żonaty i ma troje małych dzieci, pracuje jako architekt. Sarah jest licencjonowaną fizjoterapeutką i ma własną firmę.

Michael jest z wykształcenia architektem i architektem krajobrazu i całą swoją karierę spędził budując parki i zachowując naturalne siedliska dzikiej przyrody. W 2013 przeszedł na emeryturę i od tego czasu wraz z Margaret są bardziej dostępni dla Szensztatu i pracy z lokalnymi parafiami. Margaret jest z wykształcenia pielęgniarką i uczyła oboje dzieci w domu, od przedszkola aż po szkołę średnią.

 

Wizyta Państwa Fenelon w Polsce:

 

Spotkania z PP Fenelon:

 

23.04.

Świder godz. 17.00

 

 

24.04.

Bydgoszcz godz. 10.00

 

 

26.04.

Gdynia Karwiny, u Królowej Radosnej Nadziei,  godz. 19.00

 

 

27.04.

Kołobrzeg - Msza św. o godz. 17.oo w Korzystnie, spotkanie po mszy świętej w sali u pp. Bauerów ( w Korzystnie)

 

 

28.04.

Koszalin - 17.00 Msza św. w sanktuarium na Górze Chełmskiej, po mszy świętej spotkanie w domu parafialnym w parafii św. Kazimierza

 

 

 

29.04.

Poznań – Zaniemyśl godz. 13.00

 

 

30.04.

Winów godz. 15.45

 

 

1.05.

Rokitnica godz. 15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o. Kentenich
Tylko żywa wiara przezwycięży świat. Mphc.
Beatyfikacja PK
Józef Engling
Nasze wspólnoty
Liga Rodzin jest jedną ze wspólnot Dzieła

Czytaj więcej
Can you buy Retin A over the counter buy retin a tretinoin | Levitra, toma por vía oral con o sin comida comprar vardenafil generico | Si Levitra recepción de una etapa 5 mg y 0,4 mg de tamsulosina en dos de 21 pacientescomprar levitra online
Akademia Rodziny
Dach Góra Chełmska
Kawiarenka dialogowa