PL EN DE ES FR IT RU FI
Rodzina i Media

10 września br. - pod hasłem RODZINA I MEDIA odbyło się tegoroczne Rodzinne Świętowanie przy Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Otwocku-Świdrze. Rodziny Szensztackie każdego roku w wrześniową niedzielę zapraszają rodziny z Otwocka, Józefowa i Karczewa, a także dalej położonych parafii na rodzinne świętowanie. Podczas Mszy św., którą w tym roku rozpoczęliśmy świętowanie, licznie zgromadzeni uczestnicy modlili się szczególnie o umiejętne korzystanie ze środków masowego przekazu oraz za tych, którzy je tworzą. 

Dlaczego rodzice powinni mieć kontrolę nad korzystaniem z mediów przez swoje pociechy uświadamiała w prelekcji pani Małgorzata Więczkowska, pedagog, katechetka, od wielu lat zajmująca się tą problematyką. Nie zabrakło festynowych radości dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci. Dopisała pogoda i dopisała frekwencja. Dla wielu rodzin jest to doskonała okazja do spędzenia czasu na zabawie z dziećmi, które znajdują tutaj dla siebie wiele atrakcji. Przy dobrej muzyce retro i współczesnej można było spędzić popołudnie na rozmowie, dialogu małżeńskim, a nawet zatańczyć.

Radością organizatorów jest fakt, że przyszło wiele młodych małżeństw ze swoimi dziećmi i że liczba dzieci wzrasta. A Maryja z Sanktuarium Wierności z radością roztacza nad wszystkimi płaszcz swojej opieki.

s. M. Anastazja Komor ISSM


o. Kentenich
W Chrystusie dokonuje się tajemnica przemiany winy w łaskę.
Beatyfikacja PK
Józef Engling
Nasze wspólnoty
W Ruchu Szensztackim jest także specjalne miejsce dla chorych, którzy mogą swoje cierpienia ofiarować w intencji całego Dzieła. Bliskość krzyża i Ukrzyżowanego odciska piętno na życiu i działaniu chorych. Szczególnym akcentem jest także naśladowanie życia Maryi. Tak powstał ideał Ligi Chorych: "Pomocniczki pod krzyżem"

Czytaj więcej
Can you buy Retin A over the counter buy retin a tretinoin | Levitra, toma por vía oral con o sin comida comprar vardenafil generico | Si Levitra recepción de una etapa 5 mg y 0,4 mg de tamsulosina en dos de 21 pacientescomprar levitra online
Akademia Rodziny
Dach Góra Chełmska
Kawiarenka dialogowa