PL EN DE ES FR IT RU FI
2014

MOTTO:     Twoje przymierze - naszą misją!    

 LOGO JUBILEUSZOWE:  

 

DOKUMENT PROGRAMOWY z konferencji planowania obchodów 100-lecia Dzieła Szensztackiego, przygotowany przez 89 odpowiedzialnych z 32 krajów i członków Prezydium Generalnego Ruchu Szensztackiego (1-7 lutego 2009 r.).

Powołanie i skład KOMISJI 2014, kontakt

GŁÓWNE ZADANIA

Najnowszy, wspólny dla całego Ruchu w Polsce projekt na DRODZE 2014, to rozpoczęta w styczniu 2013 r. NOWENNA, którą przygotowujemy się do poświęcenia STATUY o. Józefa Kentenicha, Założyciela Dzieła Szensztackiego. Statua stanie przy Sanktuarium Wierności, pierwszym sanktuarium szensztackim w Polsce w Centrum Ruchu w Otwocku-Świdrze we wrześniu br.

Nowenna ma na celu pogłębienie  znajomości duchowej sylwetki o. Kentenicha, poprzez poznanie historycznych faktów z jego życia, które miały także bezpośrednie odniesienie do historii wspólnot szensztackich i całego Ruchu w Polsce.

Prezentujemy kolejne części nowenny od 18. stycznia br. Nowenne opracowuje s. M.Anastazja Komor.

INFORMATOR Komisji 2014  ukazuje się w formie elektronicznej 17.dnia każdego miesiąca. Celem INFO jest krótki przekaz wiadomości o przebiegu triennium w Polsce, o nowych projektach podejmowanych przy sanktuariach, w grupach szensztackich, w kursach lub przez osoby indywidualne.


Członkowie i wspólnoty Ruchu Szensztackiego w Polsce na drodze do jubileuszu 2014 podejmują szereg inicjatyw i projektów, które są wyrazem zaangażowania apostolskiego i osobistej pracy ascetycznej, mających swe źródło w codziennym życiu przymierzem miłości z MTA.

Projekty są systematycznie prezentowane w e-informatorze INFO 2014. Tutaj przedstawiamy zestaw projektów w kolejności ich zgłaszania do Komisji 2014, krótką charakterystykę i adresy internetowe, pod którym można się więcej o nich dowiedzieć. Informacje te mogą być skutecznym sposobem do wzajemego ubogacenia się i dalszych inspiracji. Wszystko dla naszej Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej!

Każdy dzień Triennium z MODLITWĄ PIELGRZYMKOWĄ i darem jubileuszowym!

Co złożę dzisiaj do stągwi? Jaki apostolski czyn podejmę dzisiaj?


Materiał I.  Dokument roboczy międzynarodowej organizacji jubileuszu (maj 2010)

Materiał II.  Na rozpoczęcie Triennium i Roku Sanktuarium (marzec 2011)

Międzynarodowa strona  Ruchu Szensztackiego - www.schoenstatt.org

Świadectwa, informacje, projekty, także z Polski - zajrzyj!

Poniższa informacja zawiera aktualne wiadomości na temat oferty dotyczącej wyjazdów pielgrzymkowych na uroczystości jubileuszowe w październiku 2014 r. do Szensztatu i do Rzymu. Jest 6 różnych możliwości, zróżnicowanych pod względem długości pielgrzymki i środków transportu. Oferta jest przygotowana przez Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe ARCUS z Bydgoszczy. Docelowa weryfikacja wszystkich możliwości będzie podyktowana ilością zgłoszeń. Termin przesyłana zgoszeń jest do 31 kwietnia 2013 r.

o. Kentenich
Czynię to, co Ojcu radość sprawia!
Beatyfikacja PK
Józef Engling
Nasze wspólnoty
Can you buy Retin A over the counter buy retin a tretinoin | Levitra, toma por vía oral con o sin comida comprar vardenafil generico | Si Levitra recepción de una etapa 5 mg y 0,4 mg de tamsulosina en dos de 21 pacientescomprar levitra online
Akademia Rodziny
Dach Góra Chełmska
Kawiarenka dialogowa